Oxsidestuc

OXSIDESTUC

Oxidestuc on kasutusvalmis metallik betoonkrohv, millel on luksuslik välimus. Selle tootega on võimalik luua seintele efektne metallne välimus, mis on glamuurne ja ajatu.

  • Luksusliku välimusega metalne mikrotsement
  • Sobib seintele, põrandatele ja mööblile
  • Valikuline läikeaste
  • 6 metallik tooni

Luksuslik välimus: annab teie interjöörile glamuuri ja sära

Sobib eriti hästi seintele

Saadaval kuus metallik tooni: sobib igasse interjööri

Lihtne ja kiire paigaldus

5 sammuga täiuslik tulemus 

 

SAMM 01

Kandke kaks kihti praimer Ecohechti tasasele ja puhtale pinnale. Laske sellel kuivada vähemalt 24 tundi.

SAMM 02

Lihvige Ecohechti kergelt. Eelistatavalt kandke esmalt peale Basebeton Basa kiht. Võid panna ka esimese kihi Oxidestuc i, kuid see on kallim.

SAMM 03

Paigaldage Oxidestuc roostevabast terasest liibiga.

SAMM 04

Poleerige kuivanud Oxidestuc liivapaberiga 300 kuni 1200. Mida peenemat liivapaberit kasutada, seda siledam on tulemus.

SAMM 05

Eemaldage tolm kuiva lapiga. Seejärel kandke peale kaitsekiht.

OXIDESTUC TOONID

Saadaval kuues moodsas metallik toonis: vali kas soe kuld, vask, pronks, rooste või külmemad alumiinium ja teras. Külastage meie müügisalongi ja vaadake neid ise.

Korduma kippuvad küsimused 

Kas Oxidestuc sobib niisketesse kohtadesse, nagu näiteks vannituppa?

Me ei soovita seda. Põhimõtteliselt on võimalik, kui sein ei puutu kokku veega. Meil on teised tooted, mis sobivad niisketesse kohtadesse paremini, nt Basebeton.

Kas Oxidestucit saab põrandal kasutada?

Soovitame kasutada Oxidestucit ainult kuivade ruumide seintel. Toode on põrandatel kasutamiseks liiga nõrk.

Millistes värvides on Oxidestuc saadaval?

Saate valida kuue laheda metalliktooni vahel: kuld, vask, pronks, rooste, alumiinium või teras.

Kas ma saan otsustada, kui palju sära või metallilist efekti ma tahan?

Jah, lihvimise või poleerimise määrast sõltub lõplik läige. Metalliline efekt sõltub ka kasutatavast kaitsekihist: Basic Wax näiteks läigib rohkem kui Basic Coat. Nii otsustate ise, milline viimistlus sobib teie interjööri kõige paremini.

Kuidas ma oma seina puhastan?

Pühkige pind niiske lapiga. Mustus ei kleepu kattekihile, seega pole nühkimine ja poleerimine vajalik. Kasutada ei tohiks kloori- ega pleegitusaineid sisaldavaid vahendeid, sest need võivad kahjustada kaitsekihti ja seega ka krohvi.

VEIDI SÄRA JA GLAMUURI SINU ELLU

Oxidestuciga annate oma seintele luksusliku ilme. Töötlemis- ja viimistlusviis võimaldab valida soovitud läikeastme: peenest särast kuni ekstravagantse glamuurse välimuseni.

Oksiidkrohv on valmistoode: mõnus ja lihtne ja kiire töödelda ning paigaldada. Saate muuta mis tahes ruumi kiiresti glamuurseks ruumiks. Kas ainult ühe efektseina või lihtsalt kõigil ruumi seintel.
Oksiidkrohvi on saadaval kuues metallikvärvis. Kas otsite kulda või valite hoopis vasekarva? Või pigem alumiinium, pronks, rooste või teras? Alati on mõni toon, mis sobib teie interjööri ja teie maitsega.

Vaatamata oma šikile välimusele on Oxidestuc sama ülitugev, kulumiskindel ja multifunktsionaalne kui Basebetoni variandid.

 

Võta meiega ühendust

 

BASEBETON

Basebeton  on Hollandi Firma Stone Age kaubamärk.  Stone Age stoneage.nl on erinevat tüüpi betoonkrohvide, mikrotsementide  tootja ja tarnija. 2004. aastal olid nad euroopas Beton Ciré Originale  tootega ühena esimestest tarnijatest trendilooja. Arvestades selle toote edukust,  on hiljem laiendatud tootevalikut Basebetoni, Sichtbetoni, Stuccopuro ja Oxidestuciga.

 

Missioon: Ainulaadne interjöör iga elustiili jaoks. Seetõttu pakume viit erinevat toodet paljudes värvides. Meile meeldib ka jätkusuutlikkus: elamusbetoon on ülitugev, kulumiskindel ja ajatu.

StoneAge tooteid turundab ja müüb Eestis

Mikrotsement Disain OÜ

mikrotsement.ee