Meist

Basebeton  on Hollandi Firma Stone Age kaubamärk.  Stone Age stoneage.nl on erinevat tüüpi betoonkrohvide, mikrotsementide  tootja ja tarnija. 2004. aastal olid nad euroopas Beton Ciré Originale  tootega ühena esimestest tarnijatest trendilooja. Arvestades selle toote edukust,  on hiljem laiendatud tootevalikut Basebetoni, Sichtbetoni, Stuccopuro ja Oxidestuciga.

 

 

 

"Hingake kergelt mikrotsemendiga BASEBETON ® "

Basebetoni toode vastab kasutuskriteeriumite juhistele. Ettevõte STONE AGE/ Basebeton on GEV EMICODE ® - ECO ISTITUTE liige.

Mida see teie jaoks tähendab? Sertifikaat EMICODE

® annab märku, et tode on heaks kiidetud vastavalt rangetele eeskirjadele ja sellel on väga madal gaaside emissioon. 

BASEBETONil on EMICODE® keskkonnasertifikaat: EC1+

Kvaliteedimärk keskkonnasõbralikele ehitustoodetele

StoneAge tooteid turundab ja müüb Eestis Mikrotsement  Disain OÜ mikrotsement.ee

 

Olime Eesti turul esimene mikrotsemendi ettevõte ning nüüdseks oleme materjali paigalduse ja müügiga tegelenud juba 10+ aastat. Selle aja jooksul oleme õppinud materjali hästi tundma ja selle kvaliteeti usaldama. Oleme katsetanud erinevate tootjate mikrotsemente ja nüüdseks oleme leidnud tooted, mida on lihtne hooldada ning vastupidavad ja paigaldajale lihtne projekti ellu viia. Saame oma kogemusi jagada ja abiks olla kõikides küsimustes, mis mikrotsementi puudutavad. Hea on pakkuda sellist toodet, mida ise kõrgelt hindame!

Missioon: Ainulaadne interjöör iga elustiili jaoks. Seetõttu pakume viit erinevat toodet paljudes värvides. Meile meeldib ka jätkusuutlikkus: elamusbetoon on ülitugev, kulumiskindel ja ajatu. 

 

Meeskond

knut-paigaldus-meeskond

KNUT

Paigaldus

kadri-klienditeenindus-meeskond

KADRI

Klienditeenindus

0

Aastat kogemust Eestis

0

Suurim viimistletud põrand

0

Meie tehtud suurim objekt

0m

Kõrgeim viimistletud sein

BASEBETON

Basebeton  on Hollandi Firma Stone Age kaubamärk.  Stone Age stoneage.nl on erinevat tüüpi betoonkrohvide, mikrotsementide  tootja ja tarnija. 2004. aastal olid nad euroopas Beton Ciré Originale  tootega ühena esimestest tarnijatest trendilooja. Arvestades selle toote edukust,  on hiljem laiendatud tootevalikut Basebetoni, Sichtbetoni, Stuccopuro ja Oxidestuciga.

 

Missioon: Ainulaadne interjöör iga elustiili jaoks. Seetõttu pakume viit erinevat toodet paljudes värvides. Meile meeldib ka jätkusuutlikkus: elamusbetoon on ülitugev, kulumiskindel ja ajatu.

StoneAge tooteid turundab ja müüb Eestis

Mikrotsement Disain OÜ

mikrotsement.ee