Basebeton Solid

BASEBETON SOLID

Meie eriti tugev põranda viimistlusmaterjal.  Basebeton Solid on välja töötatud just ekstra põrandate katmiseks.  Segule lisatakse komponent B mis on epoksiidi vaikude põhine.  

 

 

 

  • Spetsiaalselt põrandatele
  • Saadaval 22 valitud värvitoonis
  • Iseenesest veekindel
  • Väga tugev ja loomulik betooni välimus
  • Kohe valmis kasutamiseks
  • Masinaga toonitud

Kasutusvalmis segu koos lisatava komponendiga B

Parim põrandatele

Iseenesest veekindel

Saadaval 22 värvitoonis 

5 sammuga täiuslik tulemus 

Aluspinna ettevalmistusest. See peab olema, sile, puhas, tolmuvaba. Betoon ja tasanduspinnad peavad olema vastavalt nõuetele kivistunud ja kuivanud.  Iga objekti puhul tuleks hinnata aluspinna vastavust paigaldusele ja vajadusel teha eeltööd olukorra parandamiseks . Peab arvestama, et tegemist on viimistlusmaterjaliga ning sellega ebatasasusi jne täita ei saa.  Parima tulemuse saavutamiseks soovitame põrandale alljärgnevat paigaldussüsteemi

SAMM 01

Töötle pind MCG kruNDIGA. MCG-d saab ühtlaselt peale kanda fliis- või vahtrulliga. Kuivamisaeg on +/- 1 tund (puutekuiv).

SAMM 02

Seejärel kandke peale Basebeton Techstone, see ühekomponentne pasta kantakse peale õhukese kihina. Kuivamisaeg 4-6 tundi. Tehniline kiht on soovitatav pärast lihvida ning tolm imeda.

SAMM 03

Kandke esimene kiht Basebeton Solid Basa 2K ühtlaselt pinnale. Segage eelnevalt B-component . Solid Basa seguga. Õige suhte leidmiseks vaadake meie veebisaidil olevat tehnilist juhendit. Kuivamisaeg 16-24 tundi.

SAMM 04

Niipea kui Solid Basa kiht on kuivanud (järgmisel päeval), võib peale kanda viimase Basebeton Solid Sense kihi; mõtet. Kandke see kiht võimalikult õhukeselt (0,1-0,5 mm).

SAMM 05

Pärast Sense’i täielikku kuivamist (järgmisel päeval) tuleb Basebeton Solid põrand lihvida ekstsentrilise pöörleva lihvmasinaga. (tera suurus 80 või 100).

SAMM 06

Viimistle Basebeton Solid Sense kiht spetsiaalse Basebeton 2K-PU kaitsekihiga, et pind oleks veekindel ja plekikindel. See kate koosneb kahest komponendist ja seda saab peale kanda mikrokiudrulliga.

BASEBETON SOLID TOONID

See mikrotsement on saadaval paljudes erinevates värvides, sealhulgas enam kui 22 ainulaadses Basebetoni sense toonis. Võimalikud on isegi RAL- ja NCS-toonid, valige oma projektile sobiv värv. See mikroniseeritud kvartsiga mikrotsement  annab loomuliku ja kaasaegse betooni välimuse, mis sobib iga projektiga. Basebeton Solid on soovi korral saadaval ka Basebeton Originale’iga samades värvides.

MEIE ÜLIMALT VASTUPIDAV PÕRANDA VIIMISTLUS MATERJAL

Seda tüüpi basebetoni mikrotsement on eriti tugev ja sobib eriti hästi põrandatele. Solid on Basebeton Originale’i tugevam versioon ja on iseenesest veekindel. Solidi mugavus seisneb selles, et paigaldussüsteem on sama  lihtne kui originalel . Ainus erinevus versioonis on see, et segu põhineb on epoksiidil, tuleb lisada ainult komponent B.
Basebeton Solid põrandat saab kasutada igas teie projekti ruumis, nii märgades kui ka kuivades ruumides. Basebeton Solid sobib väga hästi näiteks eluruumide, kontori- või kaubanduspindade põrandaviimistluseks.

 

 

Võta meiega ühendust

BASEBETON

Basebeton  on Hollandi Firma Stone Age kaubamärk.  Stone Age stoneage.nl on erinevat tüüpi betoonkrohvide, mikrotsementide  tootja ja tarnija. 2004. aastal olid nad euroopas Beton Ciré Originale  tootega ühena esimestest tarnijatest trendilooja. Arvestades selle toote edukust,  on hiljem laiendatud tootevalikut Basebetoni, Sichtbetoni, Stuccopuro ja Oxidestuciga.

 

Missioon: Ainulaadne interjöör iga elustiili jaoks. Seetõttu pakume viit erinevat toodet paljudes värvides. Meile meeldib ka jätkusuutlikkus: elamusbetoon on ülitugev, kulumiskindel ja ajatu.

StoneAge tooteid turundab ja müüb Eestis

Mikrotsement Disain OÜ

mikrotsement.ee