Basebeton Plus

BASEBETON PLUS

Kasutusvalmis toonitud mikrotsement, ühe tünni süsteem

Krohvise, vähese struktuuri ja ühtlase välimusega, Veekindel, sobib vannituppa ja kööki, seintele, põrandatele ja mööblile-

Paigaldatakse 2 kihti sama segu.

Unikaalsed Basebeton Plus toonid.

Lihtne paigaldada, vajad üht segutünni. Hea isetegijale.

Kasutusvalmis toode: saate kohe alustada

Veekindel ja vuukidetta, mistõttu sobib hästi märgadesse ruumidesse

Kasutatav igal pinnal: pole vaja lammutustöid

Saadaval enam kui 60 ainulaadses värvitoonis 

5 sammuga täiuslik tulemus 

Aluspinna ettevalmistusest. See peab olema, sile, puhas, tolmuvaba. Peab arvestama, et tegemist on viimistlusmaterjaliga ning sellega ebatasasusi jne täita ei saa. Vannitubades hüdroisolatsiooni või keraamiliste plaatide pindade ühtlustamiseks  soovitame kasutada selleks elastseid plaadisegusid või meie vastavat toodet. 

SAMM 01

Krundi pind Basebeton Primeriga. Kas teil on imav aluspind? Seejärel lahjendage praimer veega vahekorras 1:1.

SAMM 02

Kandke esimene kiht PLUS mikrotsementi võimalikult ühtlaselt roostevabast terasest elastse liibiga. Laske kihil kuivada, kuni see on puutekuiv.

SAMM 03

Kandke teine kiht PLUS mikrotsementi sama liibiga. Laske hästi kuivada.

SAMM 04

Lihvige mikrotsementi ekstsentrilise lihvimismasinaga (terasuurus 120 või 80). Kui olete valmis, eemaldage pinnalt kogu tolm.

SAMM 05

Viimistlemiseks kanda peale Basebetoni kaitsekiht, et kiht oleks vee- ja plekikindel. Kasutage selleks kvaliteetset lakiulli.

BASEBETONI PLUS TOONID

Basebeton on kasutusvalmis ning saadaval 60 standardvärvis ja peaaegu kõigis RAL-värvides. 

MUGAV BASEBETONI ÜHE TÜNNI SÜSTEEM

Unikaalne välimus. Basebeton Plus: selle ainulaadse mikrotsemendi välimuse määravad kaks Plusi kihti, mida pinnale kannate. Selle variandi välimus on rahulikum ja ühtlasem, ja samas nn krohvisem kui Basebeton Orginale. Seda toodet saab kasutada kõikidel pindadel. Kasutusvalmis betoonkrohvi saab kasutada seintel ja põrandatel nii märgades kui ka kuivades kohtades.

 

Võta meiega ühendust

BASEBETON

Basebeton  on Hollandi Firma Stone Age kaubamärk.  Stone Age stoneage.nl on erinevat tüüpi betoonkrohvide, mikrotsementide  tootja ja tarnija. 2004. aastal olid nad euroopas Beton Ciré Originale  tootega ühena esimestest tarnijatest trendilooja. Arvestades selle toote edukust,  on hiljem laiendatud tootevalikut Basebetoni, Sichtbetoni, Stuccopuro ja Oxidestuciga.

 

Missioon: Ainulaadne interjöör iga elustiili jaoks. Seetõttu pakume viit erinevat toodet paljudes värvides. Meile meeldib ka jätkusuutlikkus: elamusbetoon on ülitugev, kulumiskindel ja ajatu.

StoneAge tooteid turundab ja müüb Eestis

Mikrotsement Disain OÜ

mikrotsement.ee