Basebeton Originale

BASEBETON ORIGINALE

Kasutusvalmis universaalne toonitud mikrotsement

Ehtsa kivi ja betooni välimusega, sile, 

veekindel, sobib vannituppa ja kööki,

seintele, põrandatele ja mööblile.

Paigaldatakse 2 kihis, aluskrohv Basa + viimistlus Sense.
Saadaval standard-, RAL- ja NCS-toonides.

Lihtne paigaldada. Hea isetegijale. 

  • Vastupidav, betooni välimus
  • Sobib seintele ning põrandatele
  • Veekindel, sobib vannituppa ja kööki
  • Saadaval standard-, RAL- ja NCS-värvides

Kasutusvalmis ja toonitud segu. Saate kohe alustada. Võta ämbrist ja paigalda. 

Materjal on veekindel ja viimistlus on vuukideta, sobib  hästi märgadesse ruumidesse.

Sobib kõikidele pindadele, isegi keraamilistele plaatidele.

Saadaval 64 standardvärvis 

ning osades RAL- ja NCS-värvides.

5 sammuga täiuslik tulemus 

Aluspinna ettevalmistusest. Pind peab olema, sile, puhas, tolmuvaba. Peab arvestama, et Basebeton  mikrotsemendi puhul on tegemist viimistlusmaterjaliga ning sellega aluspinna ebatasasusi täita ja tasandada pole võimalik. Vannitubades hüdroisolatsiooni või keraamiliste plaatide tasandamiseks soovitame kasutada elastseid plaadisegusid või meie poolt soovitatud tooteid. 

 

SAMM 01

Kruntige pind Basebeton MCG praimeriga. Kui tegemist on imava aluspinnaga siis võib praimeri lahjendada veega vahekorras 1:1.

SAMM 02

Kandke esimene kiht Basebeton Basa mikrotsementi ühtlaste liikumistega pinnale kasutades roostevabast terasest elastset liipi. Lubage kuivada, kuni kiht on puutekuiv.

SAMM 03

Kandke pinnale teine kiht Basebeton Sense mikrotsementi sama tööristaga. Lubage pinnal korralikult kuivada.

SAMM 04

Lihvige mikrotsementi ekstsentrilise lihvimismasinaga (liivapaber nr 120 või 80). Peale lihvimist eemaldage pinnalt kogu tolm.

SAMM 05

Viimistlemiseks kandke pinnale Basebetoni kaitsekiht, et mikrotsement oleks vee- ja plekikindel. Kasutage kvaliteetset laki rulli.

BASEBETONI TOONID

Basebeton mikrotsement toonitakse kohapeal masinaga soovitud toonis. Valikus on 64 standardvärvi ja ka paljud RAL-toonid, et leida sobivad valikud erinevate interjöödide jaoks. Kui vajad abi toonide valimisel, siis võta meiega julgelt ühendust!

Korduma kippuvad küsimused 

Kas Basebeton sobib niisketesse ja märgadesse ruumidesse, näiteks vannituppa?

Jah, Basebeton on vuukideta ja veekindel. Sobib ideaalselt teie vannituppa, kööki ja tualetti.

Kas Basebetoni saab põrandal kasutada?

Jah, Basebeton on väga vastupidav ja kulumiskindel. Basebetoni põrand on vuukideta ja veekindel ning sobib seetõttu igasse ruumi – näiteks vannituppa, kööki, elutuppa või tualetti. Vuugivahede puudumise tõttu on mikrotsement hügieenilisem kui keraamilised plaadid.

Kas Basebetonile on peale põrandate ja seinte ka muid kasutuskohti?

Basebeton on multifunktsionaalne. Saate seda kasutada mööbli korrastamiseks, tugeva tööpinna loomiseks köögis või kontoris ja kasvõi oma trepikojale või kodutarvikutele kaasaegse ilme andmiseks. Basebetoni abil saate oma loovusel lennata lasta.

Kas Basebetoni saab kanda olemasolevatele plaatidele?

Jah! See säästab palju lammutustöid. Aluspind peab aga olema sile ja stabiilne. Esmalt oleks vaja  plaaditud pind elastse plaadiseguga siledaks krohvida ja seejärel kanda peale mikrotsement. Nii on võimalik luua kiiresti kaasaegne muutus renoveerimise käigus.

Kas Basebetoni saab tellida mis tahes värvitoonis?

Basebeton mikrotsemendi valikus on 64 standardtooni ja võimalik on segada ka osades RAL või NCS toonides.

 Kui palju Basebetoni ma vajan?

Keskmiselt on kulu järgmine: aluskiht Basa 700 g/m2 ja viimistluskihit Sense 300 g/m2 kohta.

Kuidas Basebetoni pärast lihvimist tolmuvabaks muuta?

Võimalusel kasutage tööstuslikku tolmuimejat.

Kuidas saaksin pinda kõige paremini ette valmistada?

Oluline oleks arvestada, et mikrotsemendiga aluspinna tasandusi ja täitmisi teha ei saa. Basebeton mikrotsemendi aluspind peaks olema sile, puhas ja tolmuvaba.  Hüdroisolatsioon oleks hea tasandada sobiva elastse plaadiseguga või meie poolt pakutava aluskrohviga. Keraamiliste plaatide puhul tuleks kõigepealt plaadid puhastada, kuivatada, eemaldada nurkadest silikoon ning seejärel paigaldada nake ja viimistleda pind siledaks kasutades näiteks elastset plaadisegu või aluskrohvi. Tavaliselt saavutatakse mikrotsemendi jaoks sobiv aluspind kahe kihiga.

BASEBETONIGA VASTUPIDAV, ISIKUPÄRANE JA KAASAEGNE VÄLIMUS

Kui otsite kaasaegset viisi oma kodu kaunistamiseks, siis olete õiges kohas! Basebeton mikrotsement on revolutsiooniline materjal, mis pakub piiramatult võimalusi.

Basebeton mikrotsement kätkeb endas kaasaegset stiili ja elegantsi, kuid samas kannab endas naturaalse ja loodusliku betooni jõudu. Basebeton mikrotsemendil on tõesti oma võlu, mis püüab pilku ja paitab meeli!

Mis teeb Basebeton mikrotsemendi nii eriliseks? Mitmekülgsus! Mikrotsementi saab kasutada igas ruumis. Selle materjali paindlikkus võimaldab katta kõiki pindu, olenemata kujust, suurusest või aluspinnast. Basebeton mikrotsemendiga saate lasta oma loovusel lennata!

Mis veel Basebeton mikrotsemendi puhul silma paistab? Vastupidavus on üks materjali suuri eeliseid. Olgu tegemist suure koormusega alade, niiskete ruumide või päikese käes olevate pindadega – mikrotsement peab vastu! On tugev ja vastupidav ning säilitab oma elegantse välimuse aastateks. 

Rääkides Basebeton mikrotsemendi ilust, ei saa mainimata jätta selle materjali värvipaletti. Olgu eelistused minimalistlikud, boheemlaslikud või tööstuslikud, Basebeton mikrotsemendiga leiate alati sobiva tooni. Valida võib julge dramaatilise musta või õrna pastellse tooni, et luua just endale meelepärane atmosfäär.

Basebeton mikrotsemendi tõeline võlu ei piirdu ainult selle väljanägemisega! Materjal on uuendusliku tehnoloogiaga ja pealekandmine on kiire ning lihtne. Tulemuseks on alati ühtlane ja sile pind.

Lisaks sellele, et Basebeton mikrotsemendiga loodud pind on vastupidav ja kaunis, on seda ka lihtne hooldada. Miks mitte minna oma vannituppa ja kujutleda, et seal puuduvad plaadivuugid.

 

Võta meiega ühendust

BASEBETON

Basebeton  on Hollandi Firma Stone Age kaubamärk.  Stone Age stoneage.nl on erinevat tüüpi betoonkrohvide, mikrotsementide  tootja ja tarnija. 2004. aastal olid nad euroopas Beton Ciré Originale  tootega ühena esimestest tarnijatest trendilooja. Arvestades selle toote edukust,  on hiljem laiendatud tootevalikut Basebetoni, Sichtbetoni, Stuccopuro ja Oxidestuciga.

 

Missioon: Ainulaadne interjöör iga elustiili jaoks. Seetõttu pakume viit erinevat toodet paljudes värvides. Meile meeldib ka jätkusuutlikkus: elamusbetoon on ülitugev, kulumiskindel ja ajatu.

StoneAge tooteid turundab ja müüb Eestis

Mikrotsement Disain OÜ

mikrotsement.ee