Basebeton Xtreme

BASEBETON XTREME

Basebeton Xtreme on meie kõige vastupidavam põranda viimistlusmaterjal ning see on välja töötatud suure kasutuskoormusega põrandatele, näiteks kohvikud, jõusaalid, kauplused jne. Selle variandi puhul peab nii Basa kui ka Sense segule lisama B komponendi. Basebeton Xtreme on tööstusliku välimusega.

 

  • Tugev ja saadaval 20 erinevas värvitoonis
  • Iseenesest veekindel
  • Basa ja Sense epoksiidi baasil

Kasutusvalmis segu Basa ja Sense epoksiidi baasil

Sobib kasutamiseks hotellinduses, spaades, jõusaalides, kohvikutes jne

Iseenesest veekindel

Saadaval 20 toonis 

BASEBETON XTREME TOONID

Basebeton Xtreme on väga vastupidav, elastne ja saadaval 20 moodsas värvitoonis. Alati on teie projektile sobiv toon.

01

KÕIGE TUGEVAM JA VASTUPIDAVAM PÕRANDAVIIMISTLUS MATERJAL

Paigalduse poolest on see mikrotsement sama mis Basebeton originale, ainult selles versioonis sisaldavad nii Basa kui Sense epoksiidi ja töö alustamisel tuleb lisada komp. B. Tänu sellele saab põrandat kasutada põrandaviimistlusena kontorites, kauplustes või isegi toitlustustööstuses. Basebeton Xtreme jäme joonis loob projekti sisemuses selge ilme. Seda põrandatüüpi on saadaval 20 erinevat betoonkrohvi tooni, alati on teie projektile sobiv värv.

BASEBETON EXSTREME PAIGALDUSSÜSTEEM

Basebeton EXSTREME on kasutusvalmis, eelnevalt toonitud ning epoksiidil põhinev mikrotsement ning seda saab kiiresti ja lihtsalt peale kanda. 

Paigaldussüsteem  MSG praimer, aluskiht Techstone,  segu Basa, segu Sense, kaitsekihid. 

 

Võta meiega ühendust

BASEBETON

Basebeton  on Hollandi Firma Stone Age kaubamärk.  Stone Age stoneage.nl on erinevat tüüpi betoonkrohvide, mikrotsementide  tootja ja tarnija. 2004. aastal olid nad euroopas Beton Ciré Originale  tootega ühena esimestest tarnijatest trendilooja. Arvestades selle toote edukust,  on hiljem laiendatud tootevalikut Basebetoni, Sichtbetoni, Stuccopuro ja Oxidestuciga.

 

Missioon: Ainulaadne interjöör iga elustiili jaoks. Seetõttu pakume viit erinevat toodet paljudes värvides. Meile meeldib ka jätkusuutlikkus: elamusbetoon on ülitugev, kulumiskindel ja ajatu.

StoneAge tooteid turundab ja müüb Eestis

Mikrotsement Disain OÜ

mikrotsement.ee